| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED C35 E-14 230V 5W CW SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | E14 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Lempos efektyvumas | 84 lm/W |
| Spalvos temperatūra | 6000 K |
| Lempos galia | 5 W |
| Šviesos srautas | 420 lm |
| Kaitinamoji lempa | No |
| Pakavimo lygis 1 | 5907418724618 |