| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED Bulb GU10 2.5 W, 240 lm, 3000K, AC180-250V, 120° |
| Prekės ženklas | GTV Lighting |
| Kategorijos |
GU10 LED lemputės (taškinės), 1 W
GU10 LED lemputės (taškinės), 3000K GU10 lemputės |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Lempos galia | 2.5 W |
| Šviesos srautas | 240 lm |
| Spindulio kampas | 120 ° |
| Pakavimo lygis 1 | 5901867131591 |
| Pakavimo lygis 2 | 5902801065316 |
| Pakavimo lygis 3 | 5902801065309 |
| Pakavimo lygis 4 | 2012801010100 |
| Pakavimo lygis 5 | 2012801010094 |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 40000 h |