| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED Bulb GU10 8W 220V WW SMD 100' 590Lm Spectrum |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| Kategorijos |
GU10 LED lemputės (taškinės), 1 W
GU10 lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | GU10 |
| Lempos galia | 8 W |
| Šviesos srautas | 590 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5902650512795 |