| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED GU10 230V 6W SMD 10 DEGREES NW WITH LENS SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| Kategorijos |
GU10 LED lemputės (taškinės), 6 W
GU10 LED lemputės (taškinės), 1 W GU10 lemputės GU10 LED lemputės (taškinės), 4000K |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | G |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 798830 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 6 W |
| Šviesos srautas | 480 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5902650528000 |
| Pakavimo lygis 2 | 5902650528000 |
| Pakavimo lygis 3 | 5902650528000 |