| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED bulb A60 8W/60W E27 2700K 806lm NonDim 15Y matt 6BL |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorijos |
E27 LED lemputės, 8 W
E27 lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | E27 |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 8 W |
| Šviesos srautas | 806 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8718699775513 |