| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED P45 E-27 230V 6W CW DIMMABLE SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| Kategorijos |
E27 LED lemputės, 6 W
E27 lemputės |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | F |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 878849 |
| Lizdas | E27 |
| Spalvos temperatūra | 6000 K |
| Lempos galia | 6 W |
| Šviesos srautas | 520 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5902650568587 |
| Pakavimo lygis 2 | 5902650568587 |
| Pakavimo lygis 3 | 5902650568587 |