| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED P45 E-27 230V 6W COG NW CLEAR SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | D |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 796333 |
| Lizdas | E27 |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 6 W |
| Šviesos srautas | 900 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5902650569218 |