| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED G45 E-14 230V 8W NW SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | F |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 878791 |
| Lizdas | E14 |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 8 W |
| Šviesos srautas | 730 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5902650540200 |