| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED AR111 GU10 230V 12W SMD 45 DEGREES NW BLACK SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| Kategorijos |
GU10 LED lemputės (taškinės), 1 W
GU10 LED lemputės (taškinės), 4000K GU10 lemputės |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | F |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 941854 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 12 W |
| Šviesos srautas | 1050 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5902650593480 |
| Pakavimo lygis 2 | 5902650593480 |
| Pakavimo lygis 3 | 5902650593480 |