| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED AR111 GU10 230V 10W SMD 20 DEGREES WW BLACK SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| Kategorijos |
GU10 LED lemputės (taškinės), 10 W
GU10 LED lemputės (taškinės), 1 W GU10 LED lemputės (taškinės), 3000K GU10 lemputės |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | F |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 941828 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Lempos galia | 10 W |
| Šviesos srautas | 800 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5902650593459 |
| Pakavimo lygis 2 | 5902650593459 |
| Pakavimo lygis 3 | 5902650593459 |