| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED Apollo HC350 bracket |
| Prekės ženklas | Opple |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 237.2 mm |
| Aukštis | 1.5 mm |
| Priedo tipas | Atraminis kronšteinas |
| Ilgis | 253 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 6941497706614 |
| Spalva | Baltas |
| Medžiaga | Plienas |
| Permatomas | No |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |