| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED Bulb E27 4W 827 |
| Prekės ženklas | Neolux |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | E27 |
| Užtamsinamas | No |
| Diametras | 45 mm |
| Ilgis | 84 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 4 W |
| Šviesos srautas | 470 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 4052899970212 |
| Spalva | Baltas |
| Energijos taupymo klasė | A++ |
Neolux 4052899970212 BTE1 LED Bulb Retrofit Filament SPH Glass 4 W Clear E27