| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED 8W (60W) A60 E27 WW FR ND 3CT/6 EC |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorijos |
LED lempos ir vamzdžiai
Lemputės |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | F |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 397611 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Lempos efektyvumas | 100 lm/W |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Šviesos srautas | 806 lm |
| Spindulio kampas | 150 ° |
| Pakavimo lygis 1 | 8719514452404 |