| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LB KHZSP-600 RVS316 L=6M |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | SE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC000854 |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| DC tiekimo įtampa | No |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480446894 |
| Plotis | 600 mm |
| Aukštis | 55 mm |
| RAL numeris | 0 |
| Paviršiaus apdorojimas | Kita |
| Svoris | 0 kg/m |
| Skersinio tipas | Perforuotas profilis |
| Šoninės sienos perforavimas | No |
| Ilgis | 6000 mm |
| Naudingoji kryžminė sekcija | 0 mm² |
| Plačios aprėpties modelis | No |
| Šoninės sijos tipas | Profilis (atviras) |
| Skersinio dvigubas tarpas | 250 mm |
| Skersinio tvirtinimas | Suvirintas |
| Tarpas tarp atramų pagal IEC 61537 | 0 mm |
| Maks. saugi darbinė apkrova pagal IEC 61537 | 0 N/m |