| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Lateral coupling kit, quadro |
| Prekės ženklas | Hager |
| Kategorijos |
Montavimo priedai ir dalys
|
| ETIM | EC002625 |
| Priedo tipas | Kita |
| Medžiaga | Plienas |
| Pakavimo lygis 1 | 3250612649501 |
| Pakavimo lygis 2 | 3250612649501 |
| Pakavimo lygis 3 | 3250612649501 |
| Plotis | 40 mm |
| Aukštis | 2 mm |
| Gylis | 30 mm |