| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SILVYN AS-P 27 / 22X27 50M GY |
| Prekės ženklas | LAPP |
| Kategorijos |
Cable Hoses
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8307 1000 00 |
| Spalva | Pilkas |
| Išorinis diametras | 27 mm |
| Vidinis diametras | 22 mm |
| Kompresinis stiprumas | 1250 N |
| Statinis lenkimo spindulys | 60 mm |
| Tempimo stiprumo riba | 1000 N |
| Nominalus diametras | 27 mm |
| Nominalus dydis coliais | 3/4 colių |
| Saugos laipsnis (IP) | IP68 |
| Pakavimo lygis 1 | 4044773280746 |