| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SILVYN UI 511 1'' 26,0x30,0 |
| Prekės ženklas | LAPP |
| Kategorijos |
Cable Hoses
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8307 1000 00 |
| ETIM | EC001179 |
| Išorinis diametras | 31 mm |
| Vidinis diametras | 25.8 mm |
| Statinis lenkimo spindulys | 120 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4044773215809 |