| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Lampa LED, A60 N LED 14W E27-NW, 14W, 1520lm, 4000K, E27 (31166) |
| Prekės ženklas | Kanlux |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | E27 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Diametras | 60 mm |
| Lempos efektyvumas | 109 lm/W |
| Lempos forma | Kriaušės formos |
| Ilgis | 120 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 14 W |
| Šviesos srautas | 1520 lm |
| Lempų žymėjimas | A-Tipas |
| Pakavimo lygis 1 | 8595665311667 |
| Korpuso spalva | Baltas |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Energijos taupymo klasė | F |
| Šviesos spalva pagal EN 12464-1 | Neutralus 3300-5300 K |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 15000 h |
| Nominali srovė | 110 mA |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 14 kWh |
| Spalvinis darnumas (pagal McAdamso elipsę) | SDCM6 |
| Mažiausias perjungimo ciklų skaičius | 20000 |