| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Lampa LED, 3PACK C35 5W E14-WW, 5W, 500lm, 2700K, E14 (33151) |
| Prekės ženklas | Kanlux |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | E14 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Diametras | 35 mm |
| Lempos efektyvumas | 100 lm/W |
| Lempos forma | Žvakė |
| Ilgis | 103 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 5 W |
| Šviesos srautas | 500 lm |
| Lempų žymėjimas | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 5905339331519 |
| Korpuso spalva | Baltas |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Energijos taupymo klasė | F |
| Šviesos spalva pagal EN 12464-1 | Šiluma < 3300 K |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 15000 h |
| Nominali srovė | 40 mA |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 5 kWh |
| Spalvinis darnumas (pagal McAdamso elipsę) | SDCM6 |
| Mažiausias perjungimo ciklų skaičius | 20000 |