| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Lamp Metalldampf 2000W 10,3A E40 |
| Prekės ženklas | PCE |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Modelis | Ryškus |
| Lizdas | E40 |
| Šviesos srautas | 180000 lm |
| Lempos forma | Kita |
| Lempos įtampa | 380-400 V |
| Lempos galia | 2000 W |
| Pakavimo lygis 1 | 9003399129667 |