| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LAMP 2,8V 0,5A PHILIPS SPP=10 |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC000399 |
| Lizdas | BA9s |
| Technologija | Kaitinamoji lempa |
| Lempos įtampa | 2.8 V |
| Spalvos temperatūra | 2 K |
| Lempos galia | 1.4 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4250217403033 |
| Pakavimo lygis 2 | 4250217403033 |
| Nominali srovė | 500 mA |
| Spalva | Baltas |
| Energijos taupymo klasė | G |
| Lempos forma | Kriaušės formos |
| Kriptonas | No |
| Tinka žibintuvėliams | Yes |
| Tinka žymekliui | No |
| Halogenas | No |
| Ksenonas | No |
| Tinka apvaliam mirksinčiam šviestuvui | No |