| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Lamp 150W Metallhochdruck NDL R7S |
| Prekės ženklas | PCE |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 4990 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Modelis | Ryškus |
| Lizdas | RX 7s |
| Šviesos srautas | 11200 lm |
| Lempos forma | Kita |
| Lempos įtampa | 220-250 V |
| Lempos galia | 150 W |
| Pakavimo lygis 1 | 9003399100505 |