| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | L 50 B 30 H 30 colour: inox |
| Prekės ženklas | RZB |
| Kategorijos |
Šviestuvų priedai
Šviestuvai |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 30 mm |
| Aukštis | 30 mm |
| Priedo tipas | Montavimo rinkinys |
| Ilgis | 50 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4068754019255, 4068754019255 |
| Spalva | Nerūdijantis plienas |
| Permatomas | No |