| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | KUNSTSTOFHOEKEN VOOR PLINT 200MM |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | IN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| Plotis | 80 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 198 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480662706 |