| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | KSA 603-0 AG Surface-mounted communication display |
| Prekės ženklas | Siedle |
| Kategorijos |
Door Entry Systems
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8517 6920 00 |
| ETIM | EC000350 |
| Integruojama apsauga nuo vagysčių | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 4056138001699 |
| Montavimo metodas | Viršutinis sluoksnis (tinko) |
| Spalva | Antracitas |
| Plotis | 200 mm |
| Aukštis | 331 mm |
| Gylis | 45.3 mm |
| Vienetų skaičius | 3 |
| Medžiaga | Aliuminis |