| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Intermediate Switch Mureva Styl 10AX IP55 White |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Jungikliai
|
| Kilmės šalis* | PL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Nominali įtampa | 250 V |
| Montavimo metodas | Apatinis sluoksnis (tinko) |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Pagrindinis elementas su visu korpusu |
| Veikimo metodas | Pavalkas/ mygtukas |
| Nustatyta srovė | 10 A |
| Tvirtinimo tipas | Prisukamas montavimas |
| Laidyno sistema | Tarpinis jungiklis |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP55 |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480789212 |
| Spalva | Baltas |
| Su montavimo plokšte | No |
| Jungties tipas | Prisukamas gnybtas |
| Apšvietimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Suprojektuotas gylis | 10 mm |
| Atgalinio kontakto signalas | No |
| Medžiagos kokybė | Termoplastikas |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Svirtelių skaičius | 1 |
| RAL numeris (gretimas) | 9003 |
| Fluorescencinių lempų perjungimo srovė | 10 AX |
| Paspaudžiamas mygtukinis jungiklis | No |
| Plovimo mašinos jungiklis | No |
| Paviršiaus tipas | Kilimėlis |
| Įrenginio plotis | 71 mm |
| Įrenginio aukštis | 40 mm |
| Įrenginio gylis | 60 mm |
| Kortelės erdvė/informacijos paviršius | Ne |
| Apšvietimo funkcija | Apšvietimas (įjungtas) |
| Modulinės konstrukcijos modulių skaičius | 0 |
| Mažiausias įmontuoto įrenginio gylis | 0 mm |
Mureva Styl intermediate switch MUR39023 is a reliable waterproof solution for indoor and outdoor use thanks to its IP55 degree of protection. This 10 AX and 250 V AC screwless device is a fine mechanism that snaps easily. Its ergonomic design allows the device to be mounted in flush as well as in surface. It accepts flexible, standed or rigid cables from 1.5 to 2.5 mm²