| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | KOPPELKIT HOR. PLA/PLD 7X6 |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | ES |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC002622 |
| Modelis | Jungiamoji dalis, šonas |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 3606481190505 |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 35 mm |
| Aukštis | 750 mm |
| Gylis | 620 mm |
| RAL numeris | 7035 |