| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Konyo | Wall light | Black |
| Prekės ženklas | NORDLUX |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 1990 90 |
| ETIM | EC002892 |
| Plotis | 98 mm |
| Korpuso spalva | Juodas |
| Aukštis / gylis | 366 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP23 |
| Pakavimo lygis 1 | 5704924009600 |
| Pakavimo lygis 2 | 5708839009601 |
| Lempos laikiklis | E27 |
| Korpuso medžiaga | Kita |