KMB6-C40/3 Overcurrent circuit breaker, 3P KMB6 image 1
Ši kaina galioja iki 31.12.26
EAN: 5905339231659
MPN: 23165
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas KMB6-C40/3 Overcurrent circuit breaker, 3P KMB6
Prekės ženklas Kanlux
Kategorijos Automatizuoti jungikliai 40A
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 40 A
Nustatyta įtampa 400 V
Išleidimo charakteristika C
Modulinių tarpų skaičius plotyje 3
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 5905339231659
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji srovė
Dažnio diapazonas 50 Hz
Srovės apribojimo klasė 3
Saugos laipsnis (IP) IP20
Apsaugotų polių skaičius 3
Aplinkos temperatūra operaciniu metu 5-40 °C