KMB6-C32/4 OVERCURRENT BREAKER KMB6 image 1
Ši kaina galioja iki 31.12.26
EAN: 5905339326065
MPN: 32606
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas KMB6-C32/4 OVERCURRENT BREAKER KMB6
Prekės ženklas Kanlux
Kategorijos Automatizuoti jungikliai 32A
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 32 A
Nustatyta įtampa 230 V
Išleidimo charakteristika C
Modulinių tarpų skaičius plotyje 4
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 5905339326065
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji srovė
Dažnio diapazonas 50 Hz
Srovės apribojimo klasė 3
Saugos laipsnis (IP) IP20
Apsaugotų polių skaičius 4
Aplinkos temperatūra operaciniu metu 5-40 °C