KMB6-C20/4 OVERCURRENT BREAKER KMB6 image 1
Wyłącznik z zabezpieczeniem nadmiarowo-prądowym.
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 31.12.26
EAN: 5905339326041
MPN: 32604
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 2-4 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas KMB6-C20/4 OVERCURRENT BREAKER KMB6
Prekės ženklas Kanlux
Kategorijos Automatizuoti jungikliai 20A
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 20 A
Nustatyta įtampa 230 V
Išleidimo charakteristika C
Modulinių tarpų skaičius plotyje 4
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 5905339326041
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji srovė
Dažnio diapazonas 50 Hz
Srovės apribojimo klasė 3
Saugos laipsnis (IP) IP20
Apsaugotų polių skaičius 4
Aplinkos temperatūra operaciniu metu 5-40 °C