KMB6-B25/2 OVERCURRENT BREAKER KMB6 image 1
Wyłącznik z zabezpieczeniem nadmiarowo-prądowym.
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 31.12.26
EAN: 5905339325785
MPN: 32578
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 2-4 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas KMB6-B25/2 OVERCURRENT BREAKER KMB6
Prekės ženklas Kanlux
Kategorijos Automatizuoti jungikliai 25A
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 25 A
Nustatyta įtampa 230 V
Išleidimo charakteristika B
Modulinių tarpų skaičius plotyje 2
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 5905339325785
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji srovė
Dažnio diapazonas 50 Hz
Srovės apribojimo klasė 3
Saugos laipsnis (IP) IP20
Apsaugotų polių skaičius 2
Aplinkos temperatūra operaciniu metu 5-40 °C