| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CLAMP BOX 731 BASF LG.-NO. 2132 674 |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC002713 |
| Montavimo metodas | Viršutinis sluoksnis (tinko) |
| Spalva | Juodas |
| Be halogeno | Yes |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Saugos laipsnis (IP) | IP66 |
| Pakavimo lygis 1 | 4250217415210 |
| Plotis | 120 mm |
| Gylis | 95 mm |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Galimas praplėtimas | No |
| Su permatomu gaubtu | No |
| Su gaubtu | Yes |
| Jungimo gnybtų skaičius | 14 |
| Nominali izoliacinė įtampa Ui | 690 V |
| Ilgis | 140 mm |
| Sandarinamas | No |
| Įleidimo tipas | Kita |
| Grandinės integralumas | Nėra |
| Operacinės temperatūros diapazonas | -20-40 °C |
| Įėjimų skaičius | 8 |
| Modelis, išbandytas nuo sprogimų | Yes |
| Smūgio stiprumas | IK08 |
| Gaubto priedas | Prisuktas |
| Maks. laidininko kryžminė sekcija | 4 mm² |
| Skirtas „Ex“ zonai su dujomis | 1, 2 |
| Skirtas dulkėtai „Ex“ zonai | 21, 22 |
| Kabineto plokščių storis | 3 mm |
| NEMA apsaugos laipsnis | Kita |