| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PXLP0340 KIT XLP03 B550 H400 N1 XLP03 |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Montavimo komponentai
|
| Kilmės šalis* | IT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC002620 |
| Modelis | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 8015646907929 |
| Plotis | 450 mm |
| Aukštis | 620 mm |
| Gylis | 130 mm |