| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PXLP0160 KIT XLP01 B400 H600 BIS ZU N2 XLP01 |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Mounting Сomponents
|
| Kilmės šalis* | IT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 1000 00 |
| Modelis | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 8015646907899 |
| Plotis | 350 mm |
| Aukštis | 420 mm |
| Gylis | 120 mm |