| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PXLP0140 KIT XLP01 B400 H400 N1 XLP01 |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Mounting Сomponents
|
| Kilmės šalis* | IT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 1000 00 |
| Modelis | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 8015646907882 |
| Plotis | 320 mm |
| Aukštis | 620 mm |
| Gylis | 85 mm |