| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Kit with plastic mount. plates 1x6 rows |
| Prekės ženklas | Hager |
| Kategorijos |
Elektros spintos
|
| ETIM | EC002574 |
| Su gaubtu | No |
| Pakavimo lygis 1 | 3250610660874, 3250610660874 |
| Pakavimo lygis 2 | 3250610660874 |
| Plotis | 250 mm |
| Aukštis | 900 mm |
| Gylis | 52 mm |