| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | KIT EXTERNAL PARALLEL CABLE |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kategorijos |
Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS) ir priedai
|
| ETIM | EC002850 |
| Priedo tipas | Kita |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |
| Pakavimo lygis 1 | 6430028225262 |
| Plotis | 10000 mm |
| Aukštis | 10 mm |
| Gylis | 10 mm |