| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | KH4 SUSPENSION HOOK 50MM |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 30 mm |
| Aukštis | 120 mm |
| Priedo tipas | Montavimo rinkinys |
| Ilgis | 183 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4250217413742 |
| Spalva | Sidabrinis |
| Diametras | 50 mm |
| Medžiaga | Plienas |
| Permatomas | No |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | Yes |