| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | KB184Zplus GEPERF. 400 H=60 D=1.0 L=3 |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000047 |
| Plotis | 400 mm |
| Modelis | Be sujungimo |
| Aukštis | 60 mm |
| Medžiagos storis | 1 mm |
| Šoninės sienos perforavimas | Yes |
| Ilgis | 3000 mm |
| Medžiaga | Plienas |
| Montavimo perforacija apačioje | Yes |
| Naudingoji kryžminė sekcija | 24000 mm² |
| NATO montavimo skylės | No |
| DC tiekimo įtampa | No |
| Su gaubtu | No |
| Pakavimo lygis 1 | 3606489832919 |
| RAL numeris | 0 |
| Paviršiaus apdorojimas | Ištisai galvanizuotas cinko aliuminis |
| Svoris | 0 kg/m |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Mirkytas nerūdijantis plienas | No |
| Plačios aprėpties modelis | No |
| Tarpas tarp atramų pagal IEC 61537 | 0 mm |
| Maks. saugi darbinė apkrova pagal IEC 61537 | 0 N/m |