| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | KAPJE GROEN ''CLOSE'' |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC001072 |
| Konstrukcijos tipas | Plokščias |
| Suprojektuotas diametras | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480785078 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Diametras | 0 mm |