| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CABLE TRAY QUICK FIXING BRACKET (1ST=3) |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC002446 |
| Spalva | Kita |
| Aukštis | 70 mm |
| Gylis | 10 mm |
| Ilgis | 87 mm |
| Medžiaga | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 3606489940836 |
| Su kilimo kraštais | No |
| Pertvarų skaičius | 0 |
| Montavimo perforacija apačioje | Yes |