| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | K-SK1800 Main Distribution Board |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Elektros skydeliai ir korpusai
|
| ETIM | EC000261 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 1800 mm |
| Gylis | 0 mm |
| RAL numeris | 0 |
| Pakavimo lygis 1 | 8015646029515 |