| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | K-Cell 24V 14.4W IP67 White 2700K 10m |
| Prekės ženklas | Ansell Lighting |
| Kategorijos |
Šviesi juosta/žarna/juostelė
|
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC002706 |
| Plotis | 12 mm |
| Spinduliuotės kampas | 86 ° |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 90-100 (1A klasė) |
| Ilgis | 10000 mm |
| Aukštis / gylis | 5 mm |
| Lempa | Nekeičiamas LED |
| Saugos laipsnis (IP) | IP67 |
| Lempos įtampa | 24 V |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Šviesos srautas į metrą | 1240 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5056144276707, 5056144276707 |
| Montavimo metodas | Montavimas paviršiuje/ įleistas montavimas |
| Saugos klasė | III |
| Modelis | Juosta |
| Jungties tipas | Kita |
| Įtampos tipas | Nuolatinė srovė |
| Įrenginio tipas | Įtampą valdantis LED įtaisas |
| Lipnus | Yes |
| Tinka tamsinimo sistemai | No |
| Su prijungimo komplektu | No |
| Su antgaliu | No |
| LED viename metre skaičius | 120 |
| Nuolatinio šviesos srauto valdymas | No |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Gyvavimo trukmė L70/B50 prie 25 °C | 50000 h |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |
| Šviesos srauto palaikymas, kai vidutinis naudingo tarnavimo laikas yra 50 000 h, esant 25 °C aplinkos temperatūrai (tq) | 70 % |
| Gedimo dažnis, kai vidutinis naudingo tarnavimo laikas yra 50 000 h, esant 25 °C aplinkos temperatūrai (tq) | 50 % |
| Reguliuojamas šviesos srautas | Ne |
| Reguliuojamas spindulio kampas | Ne |
| Keičiamas valdymo įtaisas | No |
| Galios faktorius | 1 |