| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | JUNG NRSES0834-2-L |
| Prekės ženklas | Jung |
| Kategorijos |
Jungiklių ir kištukinių lizdų valdymo įtaisai
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8531 8040 00 |
| Spalva | Nerūdijantis plienas |
| Modelis | Visas komplektas |
| Įtampos tipas | Kintamoji ar nuolatinė srovė |
| Su transformatoriumi | Yes |
| Saugos laipsnis (IP) | Kita |
| Nominali įtampa AC | 230 V |
| Nominali įtampa DC | 24 V |
| Įrenginio plotis | 71 mm |
| Įrenginio aukštis | 71 mm |
| Įrenginio gylis | 32 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4011377337367 |