| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Junction box SNFK08 grey IP66 |
| Prekės ženklas | SIMET |
| ETIM | EC002600 |
| Be halogeno | Yes |
| Su įmontuotu | Kita |
| Nominali izoliacinė įtampa Ui | 690 V |
| Sandarinamas | Yes |
| Maks. laidininko kryžminė sekcija | 4 mm² |
| Atsparus oro poveikiui | Yes |
| Saugos laipsnis (IP) | IP66 |
| Įeitis pro galinę dalį | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 5907813237553, 5907813237553 |
| Montavimo metodas | Universalus |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 85 mm |
| Gylis | 54 mm |
| Forma | Kvadratinis |
| Ilgis | 85 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Įėjimų skaičius | 7 |
| Modelis, išbandytas nuo sprogimų | No |
| Gaubto priedas | Kita |
| Su ekranavimu | No |
| Pridedamas | No |
| Prakišamo korpuso tipas | Izoliacinė membrana |
| Kietėjantis | No |
| Įskaitant liejamąjį komplektą | No |
| Skaidri danga | No |
| Montuojamas dirvožemyje | No |
| Montavimas po vandeniu | No |