| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Rectangular; |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kilmės šalis* | BG |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC002600 |
| Be halogeno | Yes |
| Sandarinamas | No |
| Saugos laipsnis (IP) | IP55 |
| Pakavimo lygis 1 | 8000126234626 |
| Montavimo metodas | Universalus |
| Plotis | 170 mm |
| Gylis | 150 mm |
| Ilgis | 220 mm |
| Grandinės integralumas | Nėra |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Įėjimų skaičius | 12 |