| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | FOB25GR Cable Box Surface mounting General |
| Prekės ženklas | ABB |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC002713 |
| Montavimo metodas | Viršutinis sluoksnis (tinko) |
| Spalva | Pilkas |
| Be halogeno | Yes |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Saugos laipsnis (IP) | IP66 |
| Pakavimo lygis 1 | 5411815235788 |
| Plotis | 65.5 mm |
| Gylis | 35 mm |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Galimas praplėtimas | Yes |
| Su gaubtu | Yes |
| Ilgis | 65.5 mm |
| Sandarinamas | Yes |
| Įleidimo tipas | Kabelis |
| Grandinės integralumas | Nėra |
| Įėjimų skaičius | 12 |
| Modelis, išbandytas nuo sprogimų | No |
| Smūgio stiprumas | IK04 |
| Gaubto priedas | Prisuktas |
| Maks. laidininko kryžminė sekcija | 2.5 mm² |
| Skirtas „Ex“ zonai su dujomis | Nėra |
| Skirtas dulkėtai „Ex“ zonai | Nėra |