| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Junction box for small-cable residential connection SVi H 12P-t |
| Prekės ženklas | Spelsberg |
| Kategorijos |
Meter Boxes
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9095 00 |
| Montavimo metodas | Montuojama ant paviršiaus |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Saugos laipsnis (IP) | IP54 |
| Pakavimo lygis 1 | 4013902444595 |
| Pakavimo lygis 2 | 4013902444595, 4013902444601 |
| Plotis | 150 mm |
| Aukštis | 300 mm |
| Gylis | 137 mm |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | No |
| Suprojektuotas gylis | 119 mm |
| Su montavimo bėgiais | No |