| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Jumper cable XZ, elbowed female M12 12 pin, elbowed female M12, 12 pin, 2 m |
| Prekės ženklas | Telemecanique |
| Kategorijos |
Jutiklių/pavarų sujungiamieji laidai
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC001855 |
| Polių skaičius | 12 |
| Pakavimo lygis 1 | 3389119086127 |
| Pakavimo lygis 2 | 3389119086121 |
| Be halogeno | No |
| Nustatyta įtampa | 30 V |
| Kabelio ilgis | 2 m |
| Ekranuotas | No |
| Fiksuota operacinė temperatūra | -40-80 °C |
| Nepertraukiamumo rezistorius | 0 mOhm |
| Kontaktinio paviršiaus medžiaga | Kita |
| Vulkanizuoti | No |
| Kabelio apvalkalo medžiaga | PUR (poliuretanas) |
| Saugos laipsnis (IP) | Kita |
| Dėžinės pusės elektrinės jungties tipas | M12 |
| Lauko pusės elektrinės jungties tipas | M12 |
| Dėžinės pusės kabelio padavimo padėties nustatymas | Nustatytas kampu |
| Lauko pusės kabelio padavimo padėties nustatymas | Nustatytas kampu |
| Su LED rodmeniu | No |
| Lauko šono įjungiamo kontakto tipas | Šyna |
| Kontaktinio kūno medžiaga | Kita |
| Kabelio dangos spalva | Kita |
| Nominali srovė In | 1.5 A |
| Įdedamojo kontakto tipas, korpuso šone | Šyna |